Ośrodek

Nasz ośrodek to najlepszy wybór

Ośrodek położony jest w miejscowości Żabnica. Jest to malowniczy region w Powiecie Żywieckim, a sam budynek znajduje się w centrum Żywieckiego Parku Krajobrazowego, dlatego nasi goście mogą cieszyć się przepięknymi widokami, ciszą oraz bliskością natury. Ośrodek położony jest 3km od drogi głównej w Żabnicy, w pobliżu znajduje się tylko kilka domów, a dookoła  lasy i góry.

 

Dzięki takiemu położeniu nasi goście zawsze wyjeżdżają wypoczęci i chętnie do nas wracają.

 

Wojtatówka zlokalizowana jest na zboczu góry Prusów i znajduje się w pobliżu wielu szlaków. Stąd z łatwością dotrzemy na Halę Boraczą ( 30 min), Romankę, Rysiankę, czy Lipowską.

 

Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć i chociaż na chwilę zapomnieć  o codziennych problemach, to zdecydowanie powinieneś nas odwiedzić!

 

Do dyspozycji gości oddaliśmy15 komfortowych pokoi 2,3 i 4 osobowych. 8 pokoi z własną łazienką, a 7 z łazienkami na korytarzu oraz apartament dla 5 osób, w którym znajdują się 2 pokoje, salon oraz łazienka.  Łącznia liczba miejsc w ośrodku to 46, a do większości pokoi możemy wstawić dodatkowe łóżko.

Apartament i większość pokoi położone są z południowej strony ośrodka z widokiem na najpiękniejsze pasmo gór w Beskidzie Żywieckim (Romanka, Rysianka, Lipowska).